Шабуніну загрожує від 7 до 12 років ув'язнення - Деркач - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

30 апрель 2020, Четверг, 05:42

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Шабуніну загрожує від 7 до 12 років ув’язнення — Деркач

18 февраля 2020г.

Національна поліція внесла до єдиного реєстру досудових розслідувань справу про можливе розкрадання міжнародної технічної допомоги за участю Центру протидії корупції.

Ці дії було виконано за заявою народного депутата Андрія Деркача, передає Резонанс із посиланням на інформагенцію Інтерфакс-Україна. У розміщеній у Facebook заяві він стверджує, що якщо Нацполіція доведе справу до логічного завершення, керівникам ЦПК Шерембею та Шабуніну загрожує від 7 до 12 років ув’язнення.

"Зокрема, вони організували схему з розкрадання коштів міжнародної технічної допомоги через створену Шерембеєм БО "Всеукраїнська мережа людей, які живуть із ВІЛ/СНІД" (ЛЖВ). У 2015-2017 рр. через підконтрольні ЛЖВ структури пройшло 142,9 млн долл.", - заявив А.Деркач.

Він зазначив, що також є інформація про те, що Шерембей та Шабунін лобіювали інтереси комерційних компаній під час закупівлі медичного обладнання та ліків.

"Частина цих компаній - з ознаками фіктивності та з негативною діловою репутацією", - повідомив народний депутат. На його думку, США мають допомогти в розслідуванні цієї справи.

"Оскільки використовувалися гроші уряду США, вважаю, що слідство має скористатися можливостями міжнародно-правової допомоги в рамках чинних договорів", - резюмував депутат.