13 квітень 2024, Субота, 12:51

Ще один підприємець погорів на зловживаннях під час будівництва казарм для військових

11 Березня 2021г.
5561 P 10 Img 0001

За процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону 10 березня 2021 року скеровано до суду обвинувальний акт відносно власника та ексдиректора приватного будівельного підприємства за фактами привласнення майна у великих розмірах, службового підроблення та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 та ч. 1 ст. 209 КК України).

Про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник Спецпрокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону Віталій Вдовитченко, передає Резонанс 11 березня.

За даними слідства, з серпня 2018 року по липень 2019 року вказаний підприємець, зловживаючи своїм службовим становищем, вніс в акти виконаних робіт з будівництва на Волині казарм поліпшеного планування неправдиві відомості, значно завищивши їх обсяг, види та вартість. Через його незаконні дії Міністерству оборони України завдано понад 4,7 млн грн збитків.

При цьому, для легалізації коштів, здобутих злочинним шляхом, будівельник здійснив ряд фінансових операції, перерахувавши понад 2,4 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало теруправління Державного бюро розслідувань, розташоване у м. Львові. За результатами слідства до підозрюваного заявлено цивільний позов на суму заподіяних державі збитків.

Як повідомляла Народна Армія, у Луцьку, куди передислоковується бригада тактичної авіації з Миколаївщини, збудують чотири нові казарми поліпшеного планування.

ЗАВЕРШЕНО РОЗСЛІДУВАННЯ ЩОДО ЗБИТКІВ У 11 МЛН ГРН ПІД ЧАС БУДІВНИЦТВА КАЗАРМ НА ОДЕЩИНІ

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram