06 грудень 2023, Середа, 14:04

Ще один замах на вбивство: столичному лікарю-стоматологу повідомлено про підозру

8 Червня 2021г.


КИЇВ. 8 червня. Резонанс. Столичному лікарю-стоматологу повідомлено про підозру у ще одному замаху на вбивство, передає Резонанс із посиланням на пресслужбу столичної прокуратури.

Цитата

"... повідомлено про підозру 33–річному лікарю-стоматологу у вчиненні ще одного замаху на вбивство (ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 КК України)", - йдеться у повідомленні.

Деталі

Як повідомлялося раніше, у березні 2021 року лікарю-стоматологу, який займався стоматологічною практикою у Києві, було повідомлено про підозру у вчиненні замаху на вбивство 70-річної жінки, яка була його пацієнткою, у розбійному нападі на ще одну жінку, крадіжці, шахрайстві на 400 тис. гривень та погрозі насильством прокурору під час обрання йому запобіжного заходу (ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115, ч. 3 ст. 185, ч. 3 ст. 187, ч. 2 ст. 190, ч. 1 ст. 345 КК України).

У ході досудового розслідування вказаних епізодів правоохоронці встановили причетність підозрюваного до ще одного особливо тяжкого злочину. Так, у липні 2020 року підозрюваний на грунті тривалих неприязних відносин здійснив замах на вбивство колишньої тещі шляхом створення умов, необхідних для настання дорожньо-транспортної пригоди.

Реалізуючи злочинний задум, підозрюваний, достеменно знаючи, де працює потерпіла та на якому автомобілі вона пересувається, здійснив пошкодження гальмівного шлангу та системи газо-балонного обладнання, що у подальшому могло призвести до ДТП та вибуху автомобіля.

Однак бажаний для підозрюваного результат не настав, оскільки потерпіла під час руху на автомобілі зрозуміла, що гальмівна система несправна, у зв’язку з чим здійснила екстрену зупинку автомобіля за допомогою ручних гальм.

Наразі підозрюваному за клопотанням прокурора продовжено строк тримання під вартою. Досудове розслідування у об’єднаному кримінальному провадженні триває.

Нагадаємо

На розгляді судів перебувають ще два кримінальні провадження відносно цієї ж особи за фактами вчинення інших тяжких злочинів. А саме, у Дарницькому районному суді столиці за ч. 1 ст. 187, ч. 3 ст. 185 КК України та Броварському міськрайонному суді Київської області за ч. 3 ст. 185 КК України.