» Ще одне підтвердження: колега-парламентар показав результати тесту Юрченка на наркотики

19 серпень 2022, П'ятниця, 02:20

Ще одне підтвердження: колега-парламентар показав результати тесту Юрченка на наркотики

9 Липня 2021г.


КИЇВ. 9 липня. Резонанс. Народний депутат Гео Лерос у своїх соцмережах оприлюднив протокол щодо ДТП з колегою-парламентарем, колишнім "слугою народу" Олександром Юрченком та висновок лабораторії - підтвердження стану наркотичного сп’яніння, передає Резонанс.

Цитата:

“Ось протокол нардепа Юрченка та висновок лабораторії, що ще раз підтверджують, що народний обранець від “Слуги народу” був у стані наркотичного сп’яніння", - прокоментував оприлюднені копії документів Гео Лерос, зазначив, що "так виглядає, що країною управляють під кайфом".

Що було раніше

8 липня стало відомо, що у Львові народний депутат Олександр Юрченко нібито "під наркотиками" скоїв автопригоду. За словами потерпілого водія Всеволода Боровця, аварія сталася близько 14:10 на площі Міцкевича.

Нардеп на авто Ford Mustang, не впевнившись у безпечності маневру, в’їхав заднім ходом в авто Volkswagen Jetta, яке їхало по головній дорозі. Після зіткнення, за даними потерпілого, народний депутат напав на водія Volkswagen Jetta, наніс йому тілесні пошкодження та відібрав смартфон. Відразу не було відомо, чи відповідає дійсності інформація про позитивний тест на наркотичне сп’яніння. Поліція відразу не оприлюднювала коментар.

Також Резонанс відразу намагався отримати коментар щодо ДТП у нардепа Юрченка, але його телефон був відключений.

Довідка

Олександр Юрченко — народний депутат України 9-го скликання від партії “Слуга народу”, 14 вересня 2020 року Юрченка виключили зі фракції “Слуга народу” у ВР.