» Щодня у стані алкогольного сп’яніння: у Черкасах мати ледь не закатувала місячне немовля

01 квітень 2023, Субота, 23:10

Щодня у стані алкогольного сп’яніння: у Черкасах мати ледь не закатувала місячне немовля

21 Листопада 2021г.


КИЇВ. 20 листопада. Резонанс. 19 листопада правоохоронці отримали повідомлення від 61-річної черкащанки, про те, що її 30-річна донька неналежним чином доглядає за своєю новонародженою дитиною. Щодня перебуває у стані алкогольного сп'яніння, тим самим наражає немовля на небезпеку. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на сайт поліції Черкаської області.

Деталі

За адресою виклику негайно прибули поліцейські ювенальної превенції Черкаського районного управління поліції, а також працівники соціальної служби у справах дітей та патрульні поліцейські.

З квартири було чутно дитячий плач, проте двері ніхто не відчиняв.

Правоохоронці встановили та викликали на місце співмешканця жінки, який мав доступ до квартири.

Зайшовши до помешкання, правоохоронці виявили жінку, яка у стані алкогольного сп’яніння спала на дивані, не реагуючи на плач своєї одномісячної дитини.

Поліцейські разом із працівниками соціальної служби у справах дітей прийняли рішення вилучити дитину від матері та передати хлопчика до медичного закладу. Наразі його життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Відносно матері ювенальні поліцейські склали адміністративні протоколи за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) та ч. 1 ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні порушення.

Наразі Черкаською службою у справах дітей готуються документи до суду для позбавлення матері батьківських прав.

Нагадаємо

У Києві мати викинула трирічну дитину з вікна багатоповерхівки.