21 липень 2024, Неділя, 16:08

Силовики проводять обшуки у житомирських лісгоспах

5 Грудня 2019г.
Силовики проводять обшуки у житомирських лісгоспах

Співробітники Нацполіція та управління СБУ в Житомирській обл.. проводять обшуки на території кількох лісопереробних підприємств у справі про незаконну вирубку лісу на експорт.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу Нацполіції. Обшуки також проводяться за місцем проживання осіб, які можуть бути причетні до протиправної діяльності.

Попередньо встановлено, що службові особи лісогосподарських підприємств комунальної та державної форм власності, зловживаючи службовим становищем та діючи за попередньою змовою із низкою приватних товариств, упродовж 2019 р. організовували незаконні порубки.

Ліс транспортувався на пилорами, де оброблявся та складувався для відправки за кордон. За приблизними підрахунками, протиправна діяльність нанесла збитку у сумі кількох мільйонів гривень. У ході слідчих дій також вилучено документацію.

Досудове розслідування проводиться за ч.2 ст.364 (Зловживання владою або службовим становищем) ККУ. Під час 12 обшуків встановлено, що частина лісопродукції, на яку суд уже наклав арешт, підготовлена до транспортування.