02 грудень 2023, Субота, 13:41

Символіка шармів у браслетах

18 Лютого 2022г.

Срібні прикраси Пандора – це стильні вироби, які підкреслюють жіночність та шарм будь-якої жінки. Великою перевагою аксесуарів є те, що їх можна самостійно створювати. Цим жінка наголошує на своїй індивідуальності. За допомогою шармів браслет перетворюється на якісь символи та спогади.

Різновиди шармів

Хоча атрибути мають загальну назву, вони відрізняються своєю конструкцією та формою. Є такі варіанти деталей для браслета Pandora:

  1. Класичні шарми є стандартною моделлю намистин. Вони можуть бути зроблені зі срібла, золота або поєднання цих металів. Компанією представлені також деталі із муранського скла.
  2. Підвіски також можуть використовуватись для браслетів. Ще вони гармонійно виглядають на ланцюжку Пандора. Виготовляються також із дорогоцінних металів та муранського скла.
  3. Кліпси на браслетах можуть використовуватися для поділу прикраси на зони або як варіант декору. Для кліпсів можуть використовуватися різні матеріали та стилістика. Це залежить від колекції виробів.
  4. Кулони є одним із видів підвісок. Відрізняються способом кріплення до аксесуарів. Фіксуються кулони за допомогою невеликого кільця.
  5. Стопери роблять із дорогоцінних металів. Використовують для поділу браслета на певні зони. Мають гарний зовнішній вигляд, завдяки чому надають вишуканості браслету.

Крім того, виробником робляться невеликі намистини-розділювачі, ланцюжки-розділювачі та інші деталі.

Дані атрибути спочатку створювалися для фіксування певних спогадів із життя красивому прикрасі. І сьогодні із цією метою продовжують розроблятися стильні вироби. Ще шарми можна використовуватиме інших цілей. З їхньою допомогою легко розповісти про захоплення, хобі, знайти людей близьких за інтересами. На сайті вы можете купити оригінальну Пандору: https://silvers.in.ua/ua/braslety-pandora/.

У продажу є прикраси на загальну тематику та деталі вузького напрямку.

  • деталі природи є шарми у вигляді рослин, окремих частин флори (пелюстки, краплі, бутони тощо);
  • тваринний світ представлений шармами у вигляді ведмедів, собак, кішок та інших представників фауни;
  • герої з казок також користуються популярністю. Це може бути єдиноріг, Вінні Пух, Білосніжка та герої з інших казок;
  • діснеївська лінійка шармів. Pandora співпрацює з Діснеєм, завдяки чому були випущені у продаж елементи із зображенням героїв з «Алладіна», «Холодне серце» та інших студій;

Купуючи шарми для браслета, варто довіряти своєму серцю і тоді браслет стане відображенням вашої індивідуальності та смаку.