» Ситник поскаржився на Луценка в ефірі 5 каналу (відео)

30 июль 2021, Пятница, 16:16

Ситник поскаржився на Луценка в ефірі 5 каналу (відео)

11 января 2017г.
0
94085

Керівник Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник не розуміє, чому Генеральний прокурор Юрій Луценко обмежив йому доступ до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Про це директор НАБУ заявив у телевізійному ефірі 5 каналу.

Ситник наголосив, що "у нас є доступ до реєстру в детективів у порядку Кримінального процесуального кодексу в ході розслідування кримінальних проваджень".

- Також у нас був доступ, особисто у мене, у директора, у першого заступника, у заступника повний доступ до реєстру досудових розслідувань, до бази даних. Це право нам надається статтею 17 закону України "Про Національне антикорупційне бюро". Коли я був призначений, я звернувся до генерального прокурора, тоді ще Шокіна, він дав нам цей доступ. У подальшому були внесені зміни в положення про цей реєстр. Там, де було чітко прописано, що директор НАБУ і його заступники мають право цього повного доступу для того, щоб бачити ситуацію, що відбувається взагалі в реєстрі. На жаль, Юрій Віталійович вирішив, що це незаконний доступ, тому він вирішив його скасувати, - розповів керманич антикорупційного органу.

Також Ситник твердить, що йому не відомо про витік інформації з НАБУ, начебто через який і було обмежено доступ до ЄРДР.

"Це рішення генпрокурора, я з ним не згоден – це єдине, що можу прокоментувати", - наголосив  він.

Як нагадує "Резонанс", у грудні прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган заявила, що директор НАБУ Артем Ситник не підписав папери, необхідні для поновлення електронного ключа доступу до ЄРДР.

"Артем Ситник поскаржився, що його відрізали від Єдиного реєстру досудових розслідувань. З'ясувалось, що директор усіх українських детективів ... банально не підписав відповідні папери, через що йому не поновили електронний ключ", – написала вона у соцмережі. Наразі цей пост видалено.

snimok-yekrana-2017-01-10-v-23-10-51