25 липень 2024, Четвер, 21:26

Ситник розповів адвокату Коломойського про те, що заважає НАБУ “працювати ефективно”

8 Квітня 2019г.
Ситник розповів адвокату Коломойського про те, що заважає НАБУ “працювати ефективно”

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник провів зустріч з антикорупційним активістом Віталієм Шабуніним та адвокатом Коломойського і членом команди Володимира Зеленського Андрієм Богданом.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ 6 квітня 2019 року, передає Резонанс.

Директор НАБУ Артем Ситник провів зустріч із Віталієм Шабуніним, головою громадської організації "Центр протидії корупції", й Андрієм Богданом, одним з адвокатів Ігоря Коломойського, а також одним із керівників виборчого штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Що могло бути предметом зустрічі, чи обговорювалися на ній справи, пов'язані з "Приватбанком" і майбутніми президентськими виборами, а також які питання на зустрічі порушувалися, Ситник і Богдан не коментували.

ДБР РОЗПОЧАЛО СЛІДСТВО ЩОДО ІМОВІРНОГО ВТРУЧАННЯ СИТНИКА У ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА США

Проте інформацію про зустріч Цензор.НЕТ підтвердив Віталій Шабунін: "Після презентації антикорупційної адженди, яку представники громадських організацій робили кандидатам у президенти напередодні першого туру виборів, команда Зеленського попросила про сприяння в організації зустрічей з керівниками антикорупційних установ. Їх цікавило, що заважає новоствореним антикорупційним інститутам працювати ефективно. Зустріч із директором НАБУ відбулася 3 квітня о 19:30 у приміщенні Бюро. Команду Зеленського представляв Андрій Богдан. Я модерував цю зустріч як представник громадського сектору та можу підтвердити, що жодне кримінальне провадження під час зустрічі не обговорювалося. Наскільки мені відомо, плануються аналогічні зустрічі з керівниками інших антикорупційних органів".

Резонанс звернувся до керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницього із запитанння, чи відбулась аналогічна зустріч представника команди Зеленського із керівником САП. "Не було і не планується", - відповів очільник Антикорупційної прокуратури. І наголосив: "Це політика, а я прокурор".

Нагадаємо, у своїй передвиборчій програмі кандидат у Президенти України Володимир Зеленський обіцяє "новоствореним антикорупційним органам і Вищому антикорупційному суду — максимальну державну підтримку для ефективного виконання їхніх завдань".

«НОВІ ОБЛИЧЧЯ» СТАРИХ КАДРІВ