Ситник VS Народний фронт - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

15 июль 2020, Среда, 01:36

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Ситник VS Народний фронт

13 ноября 2017г.

10 листопада депутат від Народного Фронту Максим Поляков з трибуни Верховної Ради заявив про причетність Директора НАБУ Артема Ситника до розкрадання 125 гектарів земель Київської області в Обухівському районі, село Козин.

«Цим розкраданням займалися відомі злочинці, а зараз це високопосадовці, у той час це прокурор Київської області пан Гайсинський і начальник слідства пан Ситник. Ці дві особи займалися тим, що привласнили 125 гектарів землі.

У 2008 році відбувалася подія, коли порушилась кримінальна справа Київською областю, а саме прокурором Гайсинським, і після цього було вбито Роживця, на якого була оформлена ця земля. Гайсинський звільняється з київської прокуратури і стає власником цієї землі. Після цього слідство по вбивству Роживця веде Ситник, завершує тим, що це було не вбивство, а самогубство, після чого звільняється і стає управляючим партнером у компанії "Гайсинський і Ситник". – зазначив парламентар.

Поляков вказав, що Народний Фронт вимагатиме розслідувати цю кримінальну справу.

«Генеральна прокуратура повинна доповісти інформацію щодо розслідування цієї кримінальної справи. Вартість землі 500 мільйонів доларів! Після цього ми звертаємося до Міністерства… МВД зареєструвати провадження по факту вбивства пана Роживця і розслідувати, яким чином сьогоднішній високопосадовець, в якого руки по лікті у крові, може очолювати дану організацію» - сказав народний депутат.

Згадав у своєму виступі Поляков и про те, що минулого тижня Ситнику було виписано протокол про корупцію за конфлікт інтересів. Але у цей же день пані Корчак  викликають на допит з тим, щоб вона дала інформацію про якісь там паркомісця. Депутати вимагатимуть не чинити тиск на НАЗК, розслідувати факти корупції, відсторонити Ситника на час того, коли буде перебувати розслідування, і публічно максимально з усією пресою розслідувати дані злочини.

Нагадаємо, що раніше скандальний екс-прокурор Дмитро Сус, зазначав про спільні земельні оборудки в Обухові Директора НАБ Артема Ситника  та  керівника Головного підрозділу детективів НАБУ Андрія Калужинського.

МІЛЬЙОН ДЛЯ СИТНИКА