» Ситуація на Донбасі: вдень бойовики 15 разів обстріляли цивільні об’єкти

26 березень 2023, Неділя, 11:14

Ситуація на Донбасі: вдень бойовики 15 разів обстріляли цивільні об’єкти

21 Лютого 2022г.


КИЇВ. 21 лютого. Резонанс. В районі проведення Операції об'єднаних сил з 12:00 до 16:00 російсько-окупаційні війська здійснили 15 обстрілів по цивільних об’єктах в 11 населених пунктах. Про це Резонанс повідомляє з посиланням на Міноборони.

Цитата

"У період з 12:00 до 16:00 21 лютого 2022 року в районі проведення Операції об'єднаних сил російсько-окупаційними військами було здійснено 15 обстрілів по цивільних об’єктах в населених пунктах Щастя, Тарамчук, Павлопіль, Піски, Новотроїцьке, Авдіївка, Верхньоторецьке, Зайцеве, Луганське, Лопаскине, Троїцьке", - йдеться в повідомленні.

Деталі

Повідомили, що внаслідок обстрілу населеного пункту Щастя було пошкоджено високовольтні лінії Лутес – Щастя, Лутес – Новоайдар, Лутес – Чехірове та трансформаторна підстанція ПС “Щастяˮ, також відбулась зупинка Луганської теплоелектростанції. Без електроенергії залишилися близько 7300 мирних жителів. Знеструмлено населені пункти Передільське, Старий Айдар, Кряківка, Трьохізбенка;

Під час обстрілу КПВВ “Щастяˮ було пошкоджено головний тепловий колектор Щастинської теплоелектростанції. З метою усунення витоку теплої води подача опалення в населений пункт Щастя призупинена до закінчення обстрілів та ліквідації пошкоджень.

"В результаті обстрілу поблизу Щастинської теплоелектростанції пошкоджено склад паливно-мастильних матеріалів, де зберігається 14 тон дизельного палива та мастил, що призвело до його загоряння", - зазначається в повідомленні.

Також повідомили, що пошкодження житлових будинків, поранень та загибелі серед цивільного населення не зафіксовано.

Загалом за останні п’ять діб було зафіксовано 119 обстрілів цивільних об'єктів в населених пунктах Донецької та Луганської областей:

• пошкоджено 44 цивільних будинки,

• зруйновано 4 заклади освіти,

• пошкоджено 2 автомобілі та гараж,

• пошкоджено 11 об'єктів важливої інфраструктури,

• поранено 2 цивільні особи, дістали контузію - 3.

Доповнення

На Донбасі станом на 16:00 зафіксовано понад 30 ворожих порушень “режиму тиші”. У результаті постраждало двоє українських військовослужбовців.