» Скандал зі “слугою” Брагарем: голова Нацполіції заявив про відсторонення двох патрульних і їх керівництва

11 серпень 2022, Четвер, 23:43

Скандал зі “слугою” Брагарем: голова Нацполіції заявив про відсторонення двох патрульних і їх керівництва

5 Липня 2021г.


КИЇВ. 5 липня. Резонанс. Голова Нацполіції України Ігор Клименко призначив службове розслідування щодо інциденту з затриманням патрульними народного депутата України Євгенія Брагара, передає Резонанс.

Про затримання Брагара після зупинки авто патрульними Резонанс повідомляв напередодні.

Ігор Клименко підтвердив, що патрульні поліцейські, які брали участь в конфлікті, та їхнє керівництво відсторонені від виконання службових обов’язків.

Цитата:

"Щодо інциденту з народним депутатом України. Моїм наказом призначено службове розслідування. Патрульні поліцейські, які брали участь в конфлікті, та їхні безпосередні керівники відсторонені від виконання службових обов’язків", - повідомив Клименко на своїй Facebook-сторінці.

Деталі

Голова Нацполіції зазначив, що особисто зустрівся з Євгеном Брагаром і вислухав його позицію.

"Наразі Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України збирає всі наявні відеозаписи та свідчення, щоб встановити повну та об’єктивну картину події. Адже бодікамери на поліцейських були вимкнені на початку інциденту, що є порушенням інструкції. За декілька днів отримаємо й результати експертизи", - вказав Клименко.

Він наголосив, що правоохоронці виступають за законність та об’єктивність. "У випадку встановлення порушень з боку поліцейських вони будуть притягнуті до відповідальності за законом", - відзначив голова Нацполіції.

Що сталося

Як повідомляв Резонанс, у суботу, 3 липня, о 22:00 в Дарницькому районі Києва за адресою вул. Софії Русової нарядом патрульної поліції було зупинено авто Toyota Camry, водієм якого виявився народний депутат Брагар Євгеній.

Під час перевірки документів у наряду поліції виникли питання щодо стану водія. Запропонували проїхати останньому до лікаря-нарколога, на що нардеп добровільно погодився. Після отримання негативного результату в незалежній лабораторії учасники події попрямували до Дарницького управління для написання заяви на патрульних.

Сам Брагар каже, що пройшов поглиблений тест на вживання наркотичних речовин, який, з його слів, виявився негативним, і додав, що заявить на патрульних до ДБР.

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко наголосив на необхідності встановлення всіх обставин затримання поліцейськими народного депутата Євгена Брагара із фракції "Слуга народу", і додав, що наразі проводиться службова перевірка дій двох патрульних поліцейських.