29 лютий 2024, Четвер, 07:23

Сергій Бочковський розпочав примусове виконання рішення суду про поновлення на посаді голови ДСНС

27 Квітня 2018г.
1510982 795031867230483 2737403262148810494 N

27 квітня 2018 року Сергій Бочковський розпочав процедуру примусового виконання рішення суду про його поновлення на роботі на посаді Голови Державної служби з надзвичайних ситуацій. Про це повідомив Резонансу адвокат АО «AVER LEX» Ігор Федоренко.

«Сьогодні Сергію Бочковському не дали приступити до виконання посадових обов’язків. Зокрема свого керівника, поновленого на роботі вчорашнім рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва, не допустили до робочого місця працівники пропускної служби ДСНС. Вони виконували вказівку керівника департаменту кадрового забезпечення ДСНС О.В. Доценка, який послався на очікування результатів певних процедур Кабінету Міністрів України», - розповів І. Федоренко.

За його словами, це вказує на небажання виконувати судове рішення у добровільному порядку та є грубим порушенням трудових прав Сергія Бочковського.

«Через це нашим клієнтом подано заяви про повернення на посаді до Державної служби з надзвичайних ситуації  та до Кабінету Міністрів України. Також подано заяву до суду про отримання виконавчого документу для залучення Державної виконавчої служби України. Чекаємо на добровільне виконання службовими особами ДСНС та КМУ вимог закону і рішення суду, і готуємо документі до подачі до Державної виконавчої служби та Генеральної прокуратури України за фактами умисного невиконання судового рішення. Хочеш миру, готуйся до війни», - зазначив адвокат.

ВОССТАНОВЯТ ЛИ ЭКС-ГЛАВУ ГСЧС СЕРГЕЯ БОЧКОВСКОГО В ДОЛЖНОСТИ?

Як нагадує Резонанс, голову ДСНС С. Бочковського представники поліції затримала під час засідання уряду 25 березня 2015 року. Йому закидали службові зловживаннях та причетність до корупційних схем у ДСНС.

26 квітня 2018 року ОАСК визнав незаконним звільнення С. Бочковського, скасувавши таким чином розпорядження КМ, та поновив його на посаді глави ДСНС з 25 березня 2015 року.

Також суд визначив стягнення з ДСНС на користь Бочковського середньої зарплати за час вимушеного прогулу з 25 березня 2015 року по день фактичного відновлення на посаді. За рішенням суду С. Бочковському мають виплатити понад 200 тис грн.

З травня 2015 року ДСНС України керує генерал-лейтенант Микола Чечоткін.