» Складно самостійно пересуватися: Саакашвілі заявив, що не зможе бути присутнім завтра на засіданні суду за станом здоров’я

07 лютий 2023, Вівторок, 13:26

Складно самостійно пересуватися: Саакашвілі заявив, що не зможе бути присутнім завтра на засіданні суду за станом здоров’я

11 Грудня 2021г.


КИЇВ. 8 грудня. Резонанс. Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі не зможе бути присутнім на засіданні суду за станом здоров'я. Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook, передає Резонанс.

Цитата

“Я не зможу прийти завтра на судове засідання за станом здоров'я.

Єдина причина, з якої я точно хотів приїхати, полягала в тому, щоб підбадьорити і підтримати людей, які місяцями страждали через мене. Цих людей потрібно негайно звільнити і повернути їх сім'ям", — написав Саакашвілі.

Деталі

Як повідомляє видання "Грузія онлайн", член "Єдиного національного руху" Ека Херхеулідзе відвідала третього президента в Горійському військовому госпіталі.

Вона заявила, що йому складно самостійно пересуватися.

Цитата

“У Міхеїла Саакашвілі був високий артеріальний тиск, він не може самостійно пересуватися, він не відчуває твердості, йому важко ходити. Думаю, завтра він не зможе бути присутнім на засіданні суду, через це він дуже засмучений", - заявила Херхеулідзе.

У четвер, 9 грудня, в залі суду буде розглянуто кримінальну справу проти Саакашвілі про незаконний перетин 29 вересня державного кордону Грузії.

Додамо

Народний депутат Єлизавета Ясько повідомила, що Міхеїл Саакашвілі відмовився від медикаментів, оскільки його заборонили відвідувати.

Доповнення

Михайла Саакашвілі затримали 1 жовтня в Тбілісі. Повідомлялося, що він незаконно перетнув кордон країни.

Колишній грузинський лідер голодував 50 днів на знак протесту, бо вважає себе політв'язнем.

Група лікарів з ініціативи омбудсмена Грузії Ніно Ломджарії обстежила ув'язненого Саакашвілі і оглянула умови тюремної лікарні. Наприкінці відзначили, що через тривале голодування у Саакашвілі розвинулися судоми, викликані енцефалопатією Верніке — серйозне захворювання мозку, внаслідок якого можна впасти в кому.

Медики закликали владу Грузії негайно перевести ув'язненого в багатопрофільну високотехнологічну лікарню для проведення досліджень головного мозку.

19 листопада Саакашвілі перевезли з тюремної лікарні у військовий госпіталь. Після цього колишній президент Грузії припинив голодування.