» Слідчий ДБР Корецький заздалегідь знав про своє звільнення (документ)

28 листопад 2022, Понеділок, 19:32

Слідчий ДБР Корецький заздалегідь знав про своє звільнення (документ)

9 Липня 2020г.
Снимок экрана 2020-07-09 в 19.57.58

Начальник третього відділу Управління з розслідування кримінальних правопорушень, вчинених службовими особами, ГСУ ДБР Олег Корецькій заздалегідь знав про своє звільнення з 20 липня у зв‘язку зі скороченням посади.

Про це свідчить документ, отриманий редакцією Резонансу.

18 червня 2020 року кадрова комісія склала відповідний акт на виконання наказу ДБР № 389-ос "Про попередження працівника".

Комісією було встановлено, що Корецький О.П. 18 червня о 16:45 прибув до Управління кадрової роботи та державної служби Державного бюро розслідувань та відмовився ознайомлюватися з наказом та попередженням про наступне звільнення, - йдеться у документі.

У свою чергу Олег Корецький під час пресконференції в агенції Інтерфакс-Україна 9 липня наголосив, що "не збирається звільнятися з Держбюро".

- Мені ні вчора, ні сьогодні ніхто не повідомив, що я відсторонений, звільнений... Я спокійно приходжу в ДБР, я заходжу в кабінет... Єдине, що сьогодні я в ЄРДР не заходив зранку, бо не було потреби", - заявив Корецький.

Напередодні він розповів ЗМІ про начебто тиск на слідство у справах експрезидента Петра Порошенка.

У Держбюро назвали ці закиди такими, що не відповідають  дійсності та політично-мотивованими.

ДБР & ПОРОШЕНКО: ПРИЧИНИ БАЛАКУЧОСТІ СЛІДЧОГО (ДОКУМЕНТИ)

Як раніше розповіло джерело Резонансу, з 2019 року Корецький не лише керував групою слідчих у справах Порошенка, а й особисто, за своїм підписом, неодноразово звертався до органів прокуратури, щоб узгодити чергову підозру Порошенку. Усі ці підозри, через непрофесіоналізм і некомпетентність їхніх виконавців, прокурорами неодноразово поверталися до ДБР.

- Він готувався "з речами на вихід" з 20 липня 2020 року. Наприкінці червня працівники підрозділу внутрішніх розслідувань достеменно встановили факт "злиття" ним інформації у кримінальних справах. Хоча і раніше були неофіційні відомості, що цей працівник торгує справами, - заявив 8 липня компетентний співрозмовник.

Він також додав, "аби Корецький не залишав лави ДБР із тавром зрадника, для нього вигадали легенду - борця із політичними репресіями та жертви режиму".

ПОРОШЕНКО ТРАДИЦІЙНО ПРОІГНОРУВАВ ВИКЛИК ДО ДБР