» Службових осіб підвідомчого МВС підприємства підозрюють у незаконному продажі держмайна

25 червень 2022, Субота, 22:12

Службових осіб підвідомчого МВС підприємства підозрюють у незаконному продажі держмайна

19 Вересня 2019г.
Чиновник

Правоохоронці провели обшуки у приватного нотаріуса, державного реєстратора та суб’єкта, який реалізовував нерухоме майно, незаконно виставлене на продаж службовиими особами підприємства, підвідомчого МВС України. Про це повідомила перший заступник Директора Державного бюро розслідувань Ольга Варченко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Обшуки проводились у межах досудового розслідування щодо дій згаданих службовців.

О.Варченко повідомила, що у 2017 році Державна фіскальна служба застосувала податкову заставу на майно державного підприємства, підвідомчого МВС України. Арешт на майно наклали через те, що підприємство не сплатило податки на суму 1,2 мільйона гривень.

В 2018 році службові особи цього підприємства знехтували арештом, використали підробне рішення одного із судів міста Дніпро, яким нібито було знято податкову заставу й виставили арештовану нерухомість на продаж.

За її словами, мова йде про нежитлові будівлі загальною площею 3 760,4 кв.м., розташовані у місті Київ. Своїми протиправними діями службові особи державного підприємства завдали тяжких наслідків державним інтересам.

Кримінальне провадження проводиться за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 365, ч. 3 ст. 365-2 та ч. 1 ст. 388 КК України.

Санкціоновані обшуки здійснили слідчі Центрального апарату за оперативного супроводу ГУБКОЗ СБУ під процесуальним керівництвом ГПУ. Мета обшуків - вилучили документи, які доводять факт незаконного відчуження арештованої нерухомості та заподіяння державі матеріальних збитків на суму 1,2 млн. грн.

О.Варченко підкреслила, що якщо провину згаданих фігурантів розслідування буде доведено у суді, на них чекає покарання у виді позбавлення волі терміном до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до 3 років.