» Смерть пацієнта після щеплення вакциною Pfizer: у комісії при РНБО кажуть, буде ретельне дослідження

10 серпень 2022, Середа, 11:14

Смерть пацієнта після щеплення вакциною Pfizer: у комісії при РНБО кажуть, буде ретельне дослідження

3 Липня 2021г.


КИЇВ. 3 липня. Резонанс. Голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при Раді національної безпеки і оборони (РНБО), академік Сергій Комісаренко заявив, що смерть пацієнта після щеплення від коронавірусу препаратом Pfizer могла бути викликана і не вакциною. Про це він заявив в ефірі на телеканалі "Україна 24", передає Резонанс.

Цитата:

"Звичайно, потрібно знати, від чого ця людина померла, для цього потрібно провести детальне обстеження, визначити причину. Людина могла померти й без будь-якої вакцинації. Ми знаємо, які бувають випадки, молоді люди, зупинка серця, аритмія, ще якісь причини. Потрібно переконатися, що це пов'язано з вакцинацією", - зазначив Комісаренко.

Деталі

За словами голови комісії з біобезпеки при РНБО, випадок смерті пацієнта після вакцинації препаратом Pfizer буде ретельно досліджений. Він зазначив, що вакцина Pfizer вважається однією з кращих вакцин, вироблених в світі, і фактично, є безпечною.

"Думаю, що це не пов'язано з вакцинацією. Ми повинні розуміти, що альтернативи вакцинації немає", - додав він.

Що сталося

2 липня у Вінницькій області зафіксували смерть 47-річного чоловіка, якому кількома годинами раніше зробили щеплення вакциною Comirnaty (Pfizer/BioNTech).