» Солдата, який п‘яним зарізав цивільного, засудили до 10 років ув‘язнення

25 вересень 2022, Неділя, 10:53

Солдата, який п‘яним зарізав цивільного, засудили до 10 років ув‘язнення

1 Серпня 2017г.
gS1PywZCmP4

Вироком Херсонського міського суду до 10 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця однієї з військових частин Херсонщини. Про це повідомляє військова прокуратура Південного регіону України.

37-річного солдата суд визнав винним у тому, що він наприкінці жовтня 2015 року, у готелі «Дніпровський» у м. Херсон, у стані алкогольного сп’яніння умисно наніс удари ножем цивільному громадянину. Отримані тілесні ушкодження виявилися несумісними із життям, від чого потерпілий одразу помер.

За результатами судового розгляду публічний обвинувач запропонував суду визнати солдата винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.115 КК України та призначити йому покарання у 12 років позбавлення волі.

Суд, погодившись з думкою публічного обвинувача щодо кваліфікації дій обвинуваченого визнав останнього винним у вчиненні вищевказаного злочину, та призначив йому покарання у виді 10 років позбавлення волі. Крім того, обвинуваченого зобов’язано відшкодувати моральні збитки родині потерпілого в сумі 200 000 грн.

Публічне обвинувачення в суді підтримувала військова прокуратура.