01 грудень 2023, П'ятниця, 18:48

Спецслужби рф створили фейковий сайт для дискредитації Зеленського – ОП

8 Вересня 2022г.


КИЇВ. 8 вересня. Резонанс. Російські спецслужби створили фейковий сайт для дискредитації президента України Володимира Зеленського у країнах Західної Європи. Про це інформує пресслужба Офісу президента із посиланням на дані Головного управління розвідки МОУ, передає Резонанс.

Цитата

"За даними ГУР МОУ, російські спецслужби створили фейковий інтернет-портал, спрямований на дискредитацію Президента України Володимира Зеленського у країнах Західної Європи. Так, 7 вересня з’явився такий сайт для німецької аудиторії. Його запуск мав відбутися 30 вересня", – ідеться у повідомленні.

Деталі

Як зазначили, про цей сайт немає жодної інформації на офіційних ресурсах Офісу президента України і в заявах Володимира Зеленського.

Крім того, сайт має ознаки шахрайського ресурсу, який створено для привласнення коштів під виглядом фонду допомоги Україні. Проєкт нагадує класичну фінансову піраміду, зазначили в Офісі президента.

"Закликаємо українців і міжнародну спільноту не довіряти російським фейкам і брати до уваги інформацію виключно з офіційних сторінок Президента України та Офісу Глави держави", – додав ОПУ.

Нагадаємо

Раніше ГУР повідомляло, що в росії готують  кампанію з дискредитації президента України в Європі – створили фейковий сайт так званого "Фонду Зеленського".