» Співробітника СБУ викрили на хабарі у 50 тис дол за записи про «вбивство» нардепа

08 серпень 2022, Понеділок, 00:24

Співробітника СБУ викрили на хабарі у 50 тис дол за записи про «вбивство» нардепа

13 Квітня 2021г.
изображение_2021-04-13_014704

За матеріалами Головного Управління внутрішньої безпеки СБ України, до суду передано матеріали щодо співробітника УСБУ в Одеській області. Слідство підозрює його у фактах вимагання грошей за нерозголошення інформації.

Про це повідомляє Резонанс 13 квітня із посиланням на СБУ.

Слідством встановлено, що співробітник в 2020 році погрожував громадянину оприлюдненням «компрометуючих» аудіозаписів. За нерозголошення «компромату» співробітник СБУ, за даними спецслужби, вимагав 50 тисяч доларів. Однак шантаж вівся не напряму, а через виконавця.

«Компромат» містив розмови з директором та начальником служби безпеки однієї з комерційних структур щодо нібито збору даних про народного депутата України.

«Також, ці записи містили змонтовані розмови про нібито вбивство народного обранця. За нерозголошення цієї інформації у ЗМІ, організатор вимагав 50 тисяч доларів. Він забезпечив виконавців незареєстрованим номером телефону для конспірації та проконсультував їх, як поводитися у разі виклику до правоохоронних органів», – уточнили у спецслужбі.

Тепер працівника СБУ підозрюють у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 189 та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу, тобто вимагання та придбання та зберіганні вогнепальної зброї без дозволу.

Операція проводилась під процесуальним керівництвом Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Офісу Генерального прокурора.

Читайте Резонанс в Facebook и подписывайтесь на наш канал в Telegram