03 червень 2023, Субота, 17:21

Справа депутата Коцюбинської сільради пішла до суду

6 Грудня 2018г.
Винницкий прокурор3

Прокурором затверджено обвинувальний акт стосовно депутата Коцюбинської селищної ради Київської обл. та його пособника за обвинуваченням у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури України. Обвинувальний акт скеровано до Ірпінського міського суду для розгляду по суті.

Вказані особи обвинувачуються в одержанні неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб, у великому розмірі, за вчинення дій в інтересах третіх осіб з використанням наданої влади та службового становища.

Досудовим слідством встановлено, що на початку січня 2018 р. депутат Коцюбинської сільради та його представник в ході розмов з помічником Коцюбинського селищного голови вимагали передати їм грошові кошти для розблокування роботи сесії сільради шляхом організації позитивного голосування підконтрольної їм групи депутатів та особистого позитивного голосування цим депутатом за винесені на розгляд сесії проекти рішень.

Представник депутата 20.04.2018 та 24.05.2018 отримав для передачі останньому грошові кошти в загальній сумі 9 тис дол. США в якості неправомірної вигоди за вчинення ним протиправних дій із використанням повноважень депутата Коцюбинської селищної ради.