» Справа ПриватБанку: САП звернулася в Інтерпол з проханням оголосити в розшук Дубілета

08 серпень 2022, Понеділок, 16:57

Справа ПриватБанку: САП звернулася в Інтерпол з проханням оголосити в розшук Дубілета

24 Червня 2021г.


КИЇВ. 24 червня. Резонанс. Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала офіційний запит в Інтерпол з проханням оголосити в міжнародний розшук колишнього голову правління ПриватБанку Олександра Дубілета, якого підозрюють у причетності до розтрати 8,2 млрд грн банку перед його націоналізацією наприкінці 2016 року. Про це Резонанс повідомила речниця САП Ольга Постолюк.

Деталі

Так, Постолюк підтвердила, що САП скерувала офіційний запит в Інтерпол з проханням оголосити в міжнародний розшук колишнього голову правління ПриватБанку - Олександра Дубілета.

Доповнення

Раніше Національне антикорупційне бюро України оголосило в розшук колишнього голову правління ПриватБанку Олександра Дубілета, якого підозрюють у причетності до розтрати 8,2 млрд грн банку перед його націоналізацією наприкінці 2016 року.

Так, Олександр Дубілет подав позов до Окружного адміністративного суду Києва, в якому вимагає зобов'язати Міністерство внутрішніх справ прибрати інформацію про його розшук.

Нагадаємо, детективи Національного бюро повідомили про підозру в розтраті 8,2 млрд грн колишньому голові правління Олександру Дубілету, його заступнику та керівнику департаменту міжбанківських операцій ПАТ КБ "ПриватБанк".

22 лютого, детективи НАБУ повідомили, що в міжнародному аеропорту "Бориспіль" екстрено посадили літак з ексзаступником голови правління ПриватБанку Володимиром Яценком, коли він намагався втекти.

2 червня Вищий антикорупційний суд заочно заарештував колишнього акціонера ПриватБанку Олександра Дубілета.