» Справа Шеремета: зникло майже 300 сторінок, – адвокат

18 сентябрь 2020, Пятница, 10:57

Справа Шеремета: зникло майже 300 сторінок, – адвокат

10 июля 2020г.
79576-1_large

З матеріалів розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета зникли 287 аркушів. Про це повідомив адвокат Леонід Маслов, який консультує захисників одного з фігурантів Андрія Антоненка. Він уточнив, що пропажу помітили під час засідання Апеляційного суду Києва 9 липня.

"Сьогодні, під час розгляду апеляції адвоката Кругового на ухвалу від 25.05.2020 (с. Писанець) про продовження ув'язнення Андрія Антоненка (Riffmaster) виникла пікантна ситуація - з'ясувалося, що у справі відсутня підозра Андрію Антоненку." - йдеться в повідомленні.

Мова про оновлене повідомлення про підозру Антоненку, яке було вручено 25 травня.

За совами Маслова, в апеляційний суд надійшли матеріали з Печерського суду в двох томах – на 229 і 132 аркушах, але 287 аркушів в них не виявилося.

Документ про передачу матеріалів до апеляційного суду.

"Тома мають нумерацію" 1 з 2 "і" 2 з 2 "і закінчуються постановою слідчого судді, однак сумарна кількість аркушів менше, ніж нібито було в додатках до клопотання прокурора. Прокурор заявив, що виникла технічна помилка при подачі, і підозра зникло" , – уточнив адвокат.

На засіданні так і не вдалося з'ясувати, хто відповідальний за пропажу.

Відомо, що Київський апеляційний суд 9 липня четвертий раз переніс розгляд апеляції на запобіжний захід Андрію Антоненку, підозрюваному у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

Нове засідання було призначене на 13 липня на 10:30.