» Справа Труханова: суд закрив провадження щодо обвинуваченої Богданової через її смерть

11 серпень 2022, Четвер, 22:57

Справа Труханова: суд закрив провадження щодо обвинуваченої Богданової через її смерть

16 Червня 2021г.


КИЇВ. 16 червня. Резонанс. Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду закрила провадження щодо оцінювача Галини Богданової через її смерть. Вона була фігурантом у справі міського голови Одеси Геннадія Труханова та інших про заволодіння 92 млн грн, передає кореспондент Резонанс.

Цитата:

"Кримінальне провадження за обвинуваченням Богданової у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч.1 ст.366 ККУ закрити у зв’язку з її смертю", - сказав суддя.

Доповнення

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала виправдувальний вирок меру Одеси Геннадію Труханову та його спільникам у справі щодо розкрадання 92 млн грн під час закупівлі міською радою будівель заводу “Краян”. Було призначено новий розгляд справи у ВАКС.

У березні 2020 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду завершила стадію розгляду клопотань, заяв та скарг у справі щодо розгляду скарги на вирок Труханову.

Як повідомлялося, керівник САП подав апеляційну скаргу на вирок суду, яким мера Одеси Геннадія Труханова та підлеглих визнали невинними у заволодінні 92 млн грн із місцевого бюджету під час купівлі будівлі колишнього заводу “Краян”.

Нагадаємо, колегія суддів Малиновського районного суду Одеси визнала невинуватим мера Одеси Геннадія Труханова та підлеглих у заволодінні 92 млн грн із місцевого бюджету під час купівлі будівлі колишнього заводу “Краян”.