30 вересень 2023, Субота, 02:08

Справа “Укргазбанку”: НАБУ оголосило в розшук ексголову НБУ Шевченка

24 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 24 жовтня. Резонанс. Національне антикорупційне бюро України повідомило, що оголосило у розшук трьох банківських чиновників АБ "Укргазбанк", серед яких ексголова НБУ Кирило Шевченко, пише Резонанс.

Цитата

"НАБУ розшукує трьох посадовців АБ «Укргазбанк», причетних до розкрадання понад 200 млн грн. Йдеться про ексголову правління «Укргазбанку», одного із заступників «Укргазбанку» та заступника директора департаменту по роботі з корпоративними віп-клієнтами цієї держустанови", - повідомили у НАБУ.

Деталі

Так, серед перечислених НАБУ осіб є Кирило Шевченко, який є колишній очільником НБУ.

Про підозру їм, за даними бюро, повідомили ще на початку жовтня, однак в спеціальному порядку, бо місцеперебування цих осіб було невідоме. Відтоді підозрювані ігнорували виклики до слідчого, через що їх було оголошено в розшук, зауважили у НАБУ.

Доповнення

Тоді ще голові НБУ Кирилу Шевченку повідомили про підозру.

Йдеться про справу щодо розтрати 206 млн грн "Укргазбанку", у чому підозрюють службовців банку. Епізоди справи не стосуються періоду перебування ексголови Нацбанку Шевченка на посаді та виконання ним повноважень керівника центрального банку України, вказували у САП.

До свого призначення на посаду голови НБУ Кирило Шевченко обіймав посаду голови правління "Укргазбанку".