» Справа Януковича розвалюється на очах

25 вересень 2022, Неділя, 23:59

Справа Януковича розвалюється на очах

1 Лютого 2018г.
0
1495102750-5476

Віктора Януковича намагаються засудити судді, які «висять на гачку» в Генпрокуратурі. Так, відповідно до листа Генпрокуратури України від 21 серпня 2017 року, судді Оболонського суду Максим Тітов та Олександр Луценко є фігурантами кримінального провадження щодо переслідування учасників руху «Автомайдан».

А хто такий суддя Максим Тітов? А це суддя, який бере участь у розгляді справи Януковича про державну зраду! Отже, керовані Генпрокуратурою судді розглядають справу Януковича вірогідніше тому, що в справі не достатньо доказів або ці докази зібрані з порушенням КПК і незалежний суддя не виніс би обвинувальний вирок у цій справі.

Щодо судді Луценка, так ще з червня 2016 року Вищою радою юстиції було прийнята ухвала про відкриття дисциплінарної справи щодо нього. Під час подій Революції Гідності цей суддя в змові з правоохоронцями незаконно притягав до адміністративної відповідальності учасників руху «Автомайдан».

Під час проведення перевірки член Вищої ради юстиції Анатолій Мірошниченко встановив грубі порушення законодавства з боку судді Луценка. В той же час Голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк повідомив, що в діях цього судді наявні ознаки не дисциплінарного проступку, а ознаки кримінальних правопорушень. Адже Луценко до офіційних документів вносив завідомо неправдиві відомості, тобто виносив неправосудні рішення.

Щоб не дати Януковичу уникнути відповідальності за вчинені злочини, ГПУ має сама заявити відвід суддям-корупціонерам, які беруть участь у цьому процесі!

Джерело

ЗАХИСТ ЯНУКОВИЧА ВИМАГАЄ ДОПИТАТИ ГОНТАРЕВУ (ДОКУМЕНТИ)

Купрій
Віталій Купрій Народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності