» Справу ділка, який вкрав 15 млн грн у стадіона Авангард в Києві, скеровано до суду

31 октябрь 2020, Суббота, 20:40

Справу ділка, який вкрав 15 млн грн у стадіона Авангард в Києві, скеровано до суду

31 января 2020г.
Лед стадион

Досудове розслідування відносно генерального директора приватного товариства завершено за процесуального керівництва прокуратури Києва. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу прокуратури Києва.

За ії даними, у 2010 р. дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок "Авангард" уклав з приватним товариством договір на закупівлю обладнання для льодової арени, а також утворення та підтримання штучного льоду, на загальну суму майже 15 млн грн.

Незважаючи на перерахування коштів, обладнання так і не було поставлено, а всі подальші фінансово-господарські відносини між підприємством і приватною фірмою були спрямовані на приховування факту розкрадання цього майна.

Гендиректору товариства у вересні 2018 р. за погодження прокуратури Києва повідомили про підозру за ч.5 ст.191 КК України (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем) та у зв’язку з ухиленням від слідства оголосили в розшук.

У жовтні 2019 р. його заарештували на території Чехії. А вже в листопаді 2019 р. за запитом української сторони Чеська Республіка видала зазначену особу для притягнення його до відповідальності.

Наразі обвинувальний акт відносно підозрюваного скеровано до Шевченківського районного суду Києва для розгляду по суті. Крім того, прокуратурою заявлено позов до зазначеної особи про відшкодування 15 млн грн. завданих збитків.