Експрикордоннику повідомлено про підозру за сприяння незаконному переправленню Порошенка через кордон — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

13 август 2020, Четверг, 03:33

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Експрикордоннику повідомлено про підозру за сприяння незаконному переправленню Порошенка через кордон

8 июля 2020г.

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора слідчими Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань повідомлено про підозру колишньому керівнику військової частини Державної прикордонної служби України в сприянні незаконному переправленню осіб через державний кордон України (ч. 2 ст. 332 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 8 липня із посиланням на прес-центр Офісу Генерального прокурора.

Слідством встановлено, що прикордонник у січні 2018 року надав незаконну вказівку підлеглим військовослужбовцям на незаконний пропуск через кордон України, всупереч існуючого порядку, поза пунктом пропуску, Президента України та осіб, що його супроводжували, на відпочинок на Мальдіви.

Наразі слідством також перевіряється причетність цього військовослужбовця та інших осіб з числа керівництва Державної прикордонної служби України і Управління державної охорони України до переправлення через державний кордон України колишніх високопосадовців без проходження належної процедури паспортного та митного контролю поза межами пункту пропуску.