Старі прийоми ГВП (фото) - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

28 апрель 2020, Вторник, 16:59

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Старі прийоми ГВП (фото)

15 марта 2019г.
0

Анонсованого мною засідання суду не відбулось! Саме через неявку сторони обвинувачення. До початку судового засідання прокурори ГВП подали клопотання про відкладення розгляду справи у зв’язку із зайнятістю.

Нагадаємо, що жоден із 33 прокурорів, які уповноважені здійснювати процесуальне керівництво в даному кримінальному провадженні, не знайшли ні часу ні можливості забезпечити належне представництво в суді.

Дякуючи величезній підтримці друзів, колег, засобів масової інформації, ветеранів війни та учасників АТО і небайдужих людей до історії цієї родини, Сергій Скрипка, на диво, тримається мужньо, і разом зі своєю багатодітною родиною досі не втрачають віру в українське правосуддя.

Бачимо, що зала судового засідання Шевченківського районного суду м. Києва дійсно переповнена!

Наступне засідання суду перенесено на понеділок на 14.30.

Джерело

РІВЕНЬ ЦИНІЗМУ У СПРАВІ СЕРГІЯ СКРИПКИ ЗАШКАЛЮЄ (ДОКУМЕНТИ)

Валерій Карпунцов Член Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради України VIII скликання, доктор юридичних наук, заслужений юрист України