Столична прокуратура оскаржить вирок Царевич - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

11 июль 2020, Суббота, 07:13

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Столична прокуратура оскаржить вирок Царевич

30 июня 2020г.

Прокуратура міста Києва готує апеляційну скаргу на вирок Шевченківського районного суду м. Києва від 30.06.2020, яким суддю Печерського районного суду м. Києва визнано невинуватою у постановленні завідомого неправосудних рішень про притягнення до адміністративної відповідальності учасників «Автомайдану» у січні 2014 року.

Вирок суду буде оскаржено у зв’язку з невідповідністю висновків суду фактичним обставинам кримінального провадження. Про це Резонанс пише 30 червня із посиланням на прес-службу прокуратури міста Києва.

На думку прокурора, у ході судового слідства стороною обвинувачення наведено достатньо доказів вчинення суддею кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 375 КК України (постановлення суддею завідомо неправосудного рішення).

У зв’язку з викладеним прокуратура вважає постановлений виправдувальний вирок судді незаконним та буде оскаржувати його в апеляційному порядку.

За даними з відкритих джерел,  суддя Печерського суду Києва Оксана Царевич свого часу забрала водійські права за пікетування Межигір’я у людини, яка не була місці порушення - Інни Царькової.

Як писав Резонанс, у версні 2016 року Вища рада юстиції прийняла рішення внести подання Президентові України щодо звільнення Царевич О.І. з посади судді Печерського районного суду міста Києва за порушення присяги судді.