» Столична прокуратура спрямувала на потреби ЗСУ 52 млн грн арештованих коштів

03 лютий 2023, П'ятниця, 09:55

Столична прокуратура спрямувала на потреби ЗСУ 52 млн грн арештованих коштів

25 Січня 2023г.


КИЇВ. 25 січня. Резонанс. Подільська окружна прокуратура Києва в межах розслідування у кримінальному провадженні передала на користь Збройних Сил України 52 млн грн арештованих коштів російської чайної компанії, передає Резонанс з посиланням на пресслужбу Офісу Генерального прокурора.

Деталі

Слідством встановлено, що в місті Києві та на території інших регіонів України здійснюють діяльність підприємства, які займаються виробництвом та продажем чаю. Кінцевими бенефіціарними власниками компаній є резиденти рф.

Цитата

“Діяльність цих компаній та підконтрольних їм суб’єктів господарювання досліджується на предмет причетності до фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України, та привласнення майна (ч. 2 ст. 110-2, ч. 5 ст. 191 КК України)”, – йдеться в повідомленні.

За клопотанням окружної прокуратури банківські рахунки цих товариств заарештовано, а 52 млн грн, розміщені на них, передано на користь Збройних Сил України.

Доповнення

У дохід України вже надійшло понад 2 мільярди гривень арештованих БЕБ активів росії та білорусі.