26 травень 2024, Неділя, 18:00

Столтенберг у розмові з Зеленським зазначив, що законопроект про реформування СБУ прискорить рух до НАТО

25 Лютого 2021г.
Cn9qm2udquka

Президент Володимир Зеленський обговорив із генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом актуальні питання реалізації євроатлантичного курсу України, зокрема реформування Служби безпеки України, повідомляє прес-служба глави Української держави.

Про це повідомляє Резонанс 25 лютого із посиланням на Interfax-Україна.

Під час розмови Столтенберг позитивно відзначив прогрес у багатьох питаннях і зосередженість України на продовженні реформування оборонного сектора. У свою чергу Зеленський додав, що Україна налаштована на реформування антикорупційного сектора та впровадження актуальної судової реформи.

"Єнс Столтенберг зазначив, що законопроект про реформування Служби безпеки України (проект закону "Про внесення змін до закону України "Про Службу безпеки України" щодо вдосконалення організаційно-правових засад діяльності Служби безпеки України" - ІФ), який наразі перебуває в парламенті, допоможе прискорити рух до євроатлантичного шляху", - зазначено в повідомленні на сайті Офісу президента.

Також Зеленський наголосив на важливості активізації політичного діалогу з НАТО цього року році для подальшого розвитку відносин України з альянсом.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram