» Стоматологу з Рівного, яка била дітей, анулювали ліцензію

28 травень 2022, Субота, 13:41

Стоматологу з Рівного, яка била дітей, анулювали ліцензію

27 Липня 2021г.


КИЇВ. 27 липня. Резонанс. Стоматолога з Рівного, яку звинувачували у побитті дітей під час лікування, позбавили ліцензії. Про це повідомляє Резонанс за інформацією Рівненської обласної прокуратури.

Деталі

Зокрема, за словами правоохоронців, під час розслідування їм вдалося отримати інформацію, що лікарка порушила стандарти медичної допомоги. Міністерство охорони здоров'я провело дві позапланові перевірки дантистки і зрештою анулювало її ліцензію.

У Рівненському міському суді триває розгляд кримінального провадження.

Цитата

“За ініціативою прокуратури Міністерством охорони здоров’я України проведено позапланову перевірку додержання ліцензіатом ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики, у тому числі дотримання стандартів медичної допомоги (медичних стандартів), уніфікованих клінічних протоколів”, - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо

У лютому цього року, прокуратура повідомила про підозру рівненському стоматологу, яка била дітей. Повідомлялося щонайменше про трьох постраждалих дітей від літа 2020 року.

У березні справу щодо рівненської стоматолога, яку підозрюють у побитті дітей, скерували до суду.

У Національній поліції нагадали, що із першою заявою, 9 лютого, про завдані тілесні ушкодження 5-річній доньці під час візиту до стоматолога в Рівному до поліції звернулася 36-річна жителька Костополя. Так, у малолітньої виявили тілесні ушкодження у вигляді осаднення передньої поверхні шиї, крововиливи на передніх поверхнях лівого і правого плечей в середніх третинах, які відповідно до висновку експерта відносяться до легких тілесних ушкоджень.

Крім того, впродовж подальших трьох днів до поліції надійшло ще три звернення від батьків щодо побоїв та тілесних ушкоджень, спричинених дитячою лікаркою під час лікування зубів, що мало місце кілька місяців тому за першим місцем роботи — приватною клінікою по вулиці Пушкіна.