» Стрілка на чеченському весіллі під Одесою випустили під заставу в 200 тисяч

07 лютий 2023, Вівторок, 20:04

Стрілка на чеченському весіллі під Одесою випустили під заставу в 200 тисяч

21 Липня 2021г.

КИЇВ. 21 липня. Резонанс. 22-річний українець Кирило Крамаренко, який був заарештований за стрілянину під час весілля в селі Фонтанка Одеської області, звільнений з СІЗО під заставу в суму близько 200 тис. грн. Як повідомляють джерела в обласній прокуратурі, заставу внесли 19 липня, передає Резонанс.

Як повідомив голова діаспори чеченського народу в Одеській області Мусса Келоєв, чеченська діаспора не має стосунку до внесення застави.

"Ми не брали в цьому участі. У нього є своя сім'я. Ця людина принесла нам стільки неприємностей", - сказав Мусса Келоєв в ефірі "Думская ТВ".

Нагадаємо

14 липня в селі Фонтанка під Одесою Крамаренко відкрив стрілянину з вогнепальної зброї посеред дороги під час весілля. Поруч схвально сигналили і дрифтували автомобілі. Відео та фото інциденту очевидці виклали в соцмережу.

Громадський резонанс призвів до того, що поліція Одеської області відправила на місце опергрупу. Крамаренко був затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Пізно ввечері з'явилося відео, на якому стрілок приносить "свої вибачення" і обіцяє ніколи надалі "не виконувати таких вчинків".

16 липня суд відправив Крамаренко в СІЗО з можливістю внесення застави в 200 тис. грн. Крамаренко - житель міста Южне. Свого часу він навчався в школі № 1. Його батьки є православними українцями. Пізніше прийняв іслам разом з братом.

Як з'ясувалося, разом з Крамаренком були затримані й інші гості весілля, яке святкував чемпіон України з вільної боротьби Магомед Закарієв. Крамаренко був свідком з боку нареченого.

Як повідомив голова діаспори чеченського народу в Одеській області Мусса Келоєв, зараз правоохоронці намагаються депортувати десятки його співвітчизників з України. Він також заявив, що старійшини чеченської громади зберуть молодь і проведуть з ними бесіду, щоб не допустити можливості виникнення подібних інцидентів.