Головна Суспільство Стрілянина на вечірці в Мексиці: загинули 11 людей у штаті Гуанахуато

Стрілянина на вечірці в Мексиці: загинули 11 людей у штаті Гуанахуато

У Мексиці під час вечірки вбили 11 людей

У мексиканському місті Ірапуато, що розташоване у штаті Гуанахуато, під час святкування католицького Різдва Івана Хрестителя сталася збройна атака, внаслідок якої загинули щонайменше 11 осіб.

Про це розповідає Резонанс

Деталі трагічного інциденту

Збройний напад відбувся під час вечірки, присвяченої релігійному святу. За офіційними повідомленнями, стрілянина призвела до численних жертв серед присутніх. Прокуратура повідомляє, що цього ж дня в інших районах штату Гуанахуато було вбито ще п’ятьох людей.

“Те, що сталося, дуже прикро. Триває розслідування”, – відреагувала президентка Мексики Клаудія Шейнбаум.

Безпекова ситуація у штаті Гуанахуато

Гуанахуато вже кілька років вважається одним із найбільш небезпечних регіонів Мексики через напружене протистояння злочинних угруповань, які борються за контроль над наркотрафіком. Місцева влада регулярно фіксує численні випадки насильства та збройних нападів у штаті, що значно ускладнює забезпечення порядку та безпеки для мешканців.

Читайте також