» Стрілянина під Одесою: поліція затримала двох чоловіків

07 лютий 2023, Вівторок, 12:44

Стрілянина під Одесою: поліція затримала двох чоловіків

15 Липня 2021г.


КИЇВ. 14 липня. Резонанс. Національна поліція Одеської області затримала чоловіків, які влаштували стрілянину у селі Фонтанка в Одеській області. Про це журналісту Резонанс повідомили в поліції Одеської області.

Цитата

“Одна особа, яка стріляла з автомобілю, знаходиться у поліції, з нею працюють слідчі. Вона буде притягнута до кримінальної відповідальності. Інша особа, яка була в автомобілі, буде притягнута до адміністративної відповідальності, але патрульною поліцією”, - заявили в поліції.

Деталі

Зокрема, поліція Одеської області затримала та наразі проводить слідчі дії з особою-стрілком. Правопорушник буде притягнутий до кримінальної відповідальності.

У той же час, патрульна поліція проводитиме слідчі дії з особою, яка створювала аварійну ситуацію на дорозі. На неї складено адміністративний протокол.

Нагадаємо

Національна поліція Одеської області відкрила провадження щодо стрілянини на одній з вулиць Одеси у середу. Невідомі чоловіки влаштували стрілянину і перекрили рух.

Згодом стало відомо, що стрілянина відбулася в селі Фонтанка (Одеська область).

У соцмережах відзначалось, що стрілянину нібито влаштували гості чеченського весілля. Затримали "одеських стрілків" у ресторані, де відбувалось святкування.

Пізніше у мережі з'явилось відео в якому один з учасників стрілянини вибачився за свою поведінку перед одеситами.