» Суд дозволив генералу Почтаренку вийти під заставу 76 млн грн

05 грудень 2022, Понеділок, 00:46

Суд дозволив генералу Почтаренку вийти під заставу 76 млн грн

14 Листопада 2019г.
Генерал-пидор

Печерський районний суд Києва обрав для першого заступника начальника головного управління матеріального забезпечення Збройних сил України Сергія Почтаренка запобіжний заход у вигляді арешту з утриманням на гауптвахті.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на трансляцію 5 каналу. Суддя дозволив С.Почтаренку вийти на волю у випадку внесення застави розміром 76 млн грн.

Запобіжний захід обрано у рамках розслідування кримінального провадження за фактом закупівлі неякісного речового майна за завищеною ціною для Збройних сил України.

Нагадаємо, директор Державного бюро розслідувань Роман Труба 5 листопада повідомив, що у справі про закупівлю неякісних бронежилетів слідчі ДБР оголосили про підозри 5 високопосадовцям Міноборони України.

Суд 11 листопада обрав тримання під вартою або заставу у 76 млн грн генерал-майору, начальнику головного управління матеріального забезпечення в міністерстві оборони Дмитру Марченку.

ДБР наприкінці червня провело 40 обшуків у посадовців Міністерства оборони у справі про закупівлю за завищеними цінами речей для Збройних сил України. Збитки для держави оцінили у 100 млн грн.

Було закуплено 20 тисяч бронежилетів поганої якості і намети, не придатні для проживання. Усього за завищеними цінами закупили 100 тис. комплектів військової форми, при цьому за кожен вид одягу було переплачено близько 10 млн грн.

Згідно з системою закупівель "Прозорро", на початку року Міноборони лише раз купувало бронежилети - у ТОВ "Наукове виробниче підприємство "ТЕМП-3000".

ДБР у липні оприлюднило розмови працівників Міноборони, які закупили бронежилети Корсар М3с 1-4 класу захисту і при цьому знали, що вони прострілюються і не відповідають технічним вимогам.