» Суд дозволив Нацполіції обшук у київської мерії

31 октябрь 2020, Суббота, 20:33

Суд дозволив Нацполіції обшук у київської мерії

8 августа 2019г.
КГГА

Голосіївський районний суд Київа надав слідчим Національній поліції право доступу до речей і документів департаменту економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації з можливістю вилучення їх оригіналів.

Про це йдеться у відповідної ухвалі суду, яка опрілюденна у держреєстрі, повідомляє Резонанс. Йдеться про будівництво ділянки Великої Окружної дороги від вул. Рокоссовського до вул. Богатирської.

Кримінальне провадження стосується ознак порушення за статтею "Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах".

Як йдеться в матеріалах слідства, очікувана вартість договору на проведення будівельних робіт становила 375,6 млн грн. Переможцем торгів було оголошено ТОВ "Еко-буд-трейд", ціна в ході торгів знизилася до 325,914 млн грн.

Незабаром КМДА видала нове розпорядження про коригування проекту, в результаті чого вартість будівництва ділянки довжиною 1,8 км зросла до 1,125 млрд грн.

 

В ході досудового розслідування на місці проведення будівельних робіт був проведений огляд. В результаті слідчі виявили, що наразі жодні будівельні або підготовчі роботи там не проводяться.