» Суд обмежився усним зауваженням за адмінпорушення умов карантину

10 серпень 2022, Середа, 14:05

Суд обмежився усним зауваженням за адмінпорушення умов карантину

16 Квітня 2020г.
926980_news

Комунарський районний суд міста Запоріжжя розглянув матеріал про адміністративне правопорушення передбачене статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину людей).

Яе передає Резонанс із посиланням на пресслужбу суду, згідно протоколу, 26 березня 42-річна підприємиця, здійснювала роздрібну торгівлю свіжим м´ясом, всупереч встановленого карантину.

В судовому засіданні жінка свою вину визнала повністю, щиро розкаялась у вчиненому та пообіцяла більше адміністративних правопорушень не вчиняти та строго дотримуватись встановлених обмежень під час карантину.

Дослідивши та оцінивши надані по справі докази, суд дійшов висновку про те, що вина правопорушниці повністю доведена, але враховуючи характер вчиненого правопорушення, ступінь вини особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, обставини, що пом`якшують, а також те, що підстави на основі яких було складено даний протокол не були направлені на заподіяння шкоди суспільним інтересам, суд прийшов до висновку про можливість звільнення громадянки від адміністративної відповідальності за малозначністю та оголосив їй усне зауваження.