ОАСК просять заборонити виплачувати премії голові та членам правління «Приватбанку» - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

28 апрель 2020, Вторник, 17:12

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

ОАСК просять заборонити виплачувати премії голові та членам правління «Приватбанку»

18 марта 2020г.

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов профспілкової організації «Приватбанку» до Національного банку України.

Позивач просить суд зобов’язати НБУ видати акт індивідуального характеру про заборону АТ комерційний банк «Приватбанк» нараховувати та виплачувати голові правління Петру Крумханзлу та усім членам правління премії за 2019 рік. Серед інших вимог позову – визнати протиправною бездіяльність НБУ, яка, на думку позивача, полягає у не виданні досі такого акту. Про це повідомляє Резонанс 18 березня з посиланням на пресслужбу ОАСК.

Разом із позовом до суду надійшла заява про його забезпечення, в якій профспілка просить суд заборонити АТ КБ «Приватбанк» нараховувати та виплачувати премії за 2019 рік голові правління Петру Крумханзлу та усім членам Правління до розгляду адміністративної справи по суті.

Наразі судом вирішується питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження у справі.