Суд скасував закриття справи за фактом смерті 1,5-річної дитини - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

03 июнь 2020, Среда, 09:32

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Суд скасував закриття справи за фактом смерті 1,5-річної дитини

17 февраля 2020г.

Чернівецький районний суд Вінницької обл. скасував постанову слідчого про закриття провадження у справі за фактом смерті 1,5-річної дитини (попередня кваліфікація злочину п.2 ч.2 ст.115 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу Державної судової адміністрації України.

Слідчим суддею Чернівецького районного суду 15.02.2020 розглянуто справу за скаргою громадянина М. на постанову органу досудового розслідування про закриття кримінального провадження, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого п.2 ч.2 ст.115 Кримінального кодексу України, за фактом смерті 1,5-річної дитини.

Так, судом констатовано, що слідчим органу досудового розслідування не вчинено всіх дій для всебічного, повного і неупереджено дослідження всіх обставин кримінального провадження.

"Зазначене вказує на передчасність та необґрунтованість закриття кримінального провадження, у зв'зку із чим, кримінальне провадження передано для продовження досудового розслідування", - йдеться у повідомленні ДСАУ.