» Суд стягнув з недобросовісного орендаря більше 1 млн грн і повернув землю у власність міста

01 грудень 2022, Четвер, 08:21

Суд стягнув з недобросовісного орендаря більше 1 млн грн і повернув землю у власність міста

16 Вересня 2020г.
unnamed (1)

Господарський суд Харківської області задовольнив позов Харківської міської ради до приватного підприємства про розірвання договору оренди землі, повернення земельної ділянки, розташованої по проспекту Олександрівському Немишлянського району площею 0,3 га, територіальній громаді міста Харкова та стягнення понад 1 млн грн заборгованості по орендній платі з урахуванням нарахування штрафних санкцій.

Про це повідомляє Резонанс 16 вересня із посиланням на прес-центр Судової влади України.

Рішенням Харківської міської ради терміном до 2023 року приватному підприємству було надано в оренду земельну ділянку комунальної власності площею 0,3 га за рахунок земель житлової та громадської забудови для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі. На підставі цього рішення був укладений договір оренди землі.

«Згідно з умовами договору орендна плата за спірну земельну ділянку вноситься щомісячно та складає 550 тис. 332 грн на рік. У разі несплати оренди в терміни, встановлені в договорі, в 10-денний термін нараховуються штрафні санкції. Остання податкова звітність надавалася фірмою за 2014 рік», – повідомили в прес-службі суду.

З огляду на суттєві порушення умов договору, суд вважає вимоги позивача про розірвання договору, повернення земельної ділянки у власність міста і стягнення понад 1 млн грн заборгованості по орендній платі правомірними, обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.