Суд в Одесі покарав мати через те, що її донька курила у школі - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

28 апрель 2020, Вторник, 18:27

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Суд в Одесі покарав мати через те, що її донька курила у школі

11 марта 2020г.

Приморський районний суд міста Одеси розглянув матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності матері шістнадцятирічної школярки відповідно до частини першої статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення за невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей. Про це пише Резонанс 11 березня із посиланням на Судову владу України.

Відповідно до адміністративних матеріалів правопорушниця ухилялася від виконання своїх батьківських обов’язків по вихованню доньки, в результаті чого, остання курила тютюнові вироби на території навчального закладу.

Вчинення даного адміністративного правопорушення тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За результатами повного та всебічного судового розгляду було винесено рішення про визнання даної особи винною у скоєнні правопорушення, передбаченого частиною першою статті 184 КУпАП, та призначити їй адміністративне покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень.

Варто зазначити, що постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом десяти днів з дня її винесення.