» Суд відмовив Шокіну у поновленні в ГПУ

01 липень 2022, П'ятниця, 13:24

Суд відмовив Шокіну у поновленні в ГПУ

24 Жовтня 2019г.
Шокин

Касаційний адміністративний суд Верховного суду України не виявив обставин для поновлення строків розгляду позову колишнього генерального прокурора України Віктора Шокіна про поновлення на посаді.

Про це йдеться у повідомленні ВСУ, передає Резонанс. "Суд відмовив у поновленні строків для розгляду справи по суті і залишив в силі попереднє рішення, за яким позов був відхилений", - зазначають у ВСУ.

Таким чином, в задоволенні заяви про поновлення строків розгляду позову за нововиявленими обставинами було відмовлено, оскільки такі обставини встановлені не були, додали у Верховному суді.

На засіданні мова не йшла про розгляд позову В.Шокіна по суті: суд розглядав виключно питання наявності підстав для перегляду попереднього рішення, за яким позов екс-генпрокурора про поновлення на посаді був відхилений.

Нагадаємо, 2 вересня В.Шокін подав до суду заяву з проханням переглянути попереднє рішення, яким суд відмовився його відновлювати в ГПУ. Колишній генпрокурор вимагав визнати незаконним і скасувати постанову парламенту і указ президента про його звільнення.