Суд відмовився відсторонити директора експертного центру Мінздрава — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

07 август 2020, Пятница, 04:17

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Суд відмовився відсторонити директора експертного центру Мінздрава

19 июля 2019г.

Суддя Печерського суду Галина Матійчук відмовила Державному бюро розслідувань у клопотанні про відсторонення директора державного експертного центру міністерства охорони здоров'я Тетяни Думенко з посади.

Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун у соцмережі, передає Резонанс.

"Тетяна залишиться на посаді, а ДЕЦ продовжить впроваджувати прозорі процедури та чесні правила реєстрації ліків, проведення клінічних досліджень, а українські пацієнти своєчасно отримуватимуть доступ до ліків та інноваційного лікування. Ми будемо захищати чесних людей за будь-яких обставин", - заявила У.Супрун.

На ії думку, єдиною метою цього кримінального провадження було відсторонити директора ДЕЦ. "Це мало стати помстою за зруйновані багатомільйонні схеми фармацевтичної мафії", - відзначила У.Супрун.

Міністерство охорони здоров’я 16 липня заявило, що представники СБУ і ДБР прийшли в державний експертний центр МОЗУ, аби вручити підозру нинішньому директору Т.Думенко у кримінальних провадженнях.

Після цього Європейська бізнес-асоціація заявила, що правоохоронці чинять тиск на керівництво і співробітників ДП "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я" і закликала президента Володимира Зеленського втрутитися у цю ситуацію.