» Суд виправдав суддю Волкову, яка відпустила на волю екскомандира спецроти “Беркут”

04 грудень 2022, Неділя, 23:31

Суд виправдав суддю Волкову, яка відпустила на волю екскомандира спецроти “Беркут”

27 Серпня 2020г.
56_tn

"Шевченківський районний суд Києва виправдав суддю Печерського суду Києва, яка 2014 року звільнила з-під варти колишнього командира роти спецпідрозділу "Беркут", підозрюваного в убивстві активістів Євромайдану, і застосувала щодо нього запобіжний захід у вигляді домашнього арешту", - повідомила пресслужба прокуратури Києва у Facebook.

Про це повідомляє Резонанс 27 серпня із посиланням на Гордон.

"Іншим рішенням вказана суддя скасувала постанову прокурора про відмову в задоволенні клопотання адвоката щодо закриття кримінального провадження, зобов'язавши прокурора прийняти таке рішення", – ідеться в повідомленні.

За підсумками попереднього розслідування суддю повідомили про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 1, 2 ст. 375 Кримінального кодексу України (завідомо неправосудне рішення), обвинувальний акт 18 травня 2015 року спрямували до суду для розгляду по суті.

"Під час дебатів прокурор підтримав увесь обсяг наведених у суді доказів та попросив суд призначити обвинуваченій покарання у вигляді семи років позбавлення волі. За результатами судового розгляду Шевченківський районний суд дійшов висновку про відсутність у діях судді складу інкримінованих кримінальних правопорушень", – повідомили у прокуратурі.

Прокуратура з рішенням суду не згодна і готує апеляційну скаргу.

"Українська правда" зазначила, що йдеться про суддю Світлану Волкову і колишнього командира спецроти "Беркуту" Дмитра Садовника.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.