» Суд визнав квазі-міністра “ЛНР” невинуватим

25 вересень 2022, Неділя, 13:30

Суд визнав квазі-міністра “ЛНР” невинуватим

2 Червня 2017г.
0

Кремінським районним судом Луганської обл. виправдано т. з. міністра вугільної промисловості "ЛНР"  Юрія Борісова. Відповідне рішення внесено до єдиного держреєстру судових рішень.

Ю.Борисову було оголошено підозру у сприянні діяльності терористичної організації, проте судом визнано недоведеність слідством вчинення ним цих кримінальних правопорушень.

При ухвалені вироку судом застосовані ст.ст.62, 63 Конституції України, закон України від 23 лютого 2006 р. "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини", норми КПК України, Конвенція про захист прав людини та основоположних свобод (Рим,1950), рішення ЄСПЛ, рішення Конституційного суду України у справі від 20 жовтня 2011 р. № 1-31/2011, постанову пленуму Верховного суду України "Про застосування Конституції України при здійсненні правосуддя" № 9 від 01 листопада 1996 р.

Також застосовані постанова пленуму Верховного суду України "Про виконання судами України законодавства і постанов Пленуму Верховного Суду України з питань судового розгляду кримінальних справ і постановлення вироку" №5 від 29 червня 1990 р.

Разом з тим у повідомленні прес-центру судової влади підкреслюється, що станом на сьогодні строк апеляційного оскарження вироку ще не закінчився, вирок не набрав законної сили.

Раніше прокуратура Луганської області повідомляла, що оскаржуватиме в апеляційній інстанції виправдувальний вирок суду «екс- міністру вугільної промисловості та енергетики «ЛНР» Баранову С.О.