03 червень 2023, Субота, 16:58

Суд заарештував житловий комплекс у Києві

13 Червня 2019г.
westhouse0

Слідче управління Нацполіціі розслідує факт будівництва ТОВ "Готельно-розважальний комплекс "Столиця", відомий як ЖК WestHouse, за адресою вул. Кустанайська, 13 в Голосіївському районі Києва.

Про це повідомляе Резонанс із посиланням на видання "Економічна правда". У рамках справи суд наклав арешт на земельну ділянку і недобудований об’єкт нерухомості.

Правоохоронці з’ясували, що роботи ведуться в порушення містобудівного законодавства та законодавства про охорону культурної спадщини на земельній ділянці в межах історичного ареалу міста.

При цьому забудовник проігнорував вимоги Міністерства культури про негайне зупинення будівельних робіт, після чого втрутилося слідство. Недобудовані об’єкти, і земля під ними були визнані речовими доказами і вже арештовані.

У матеріалах кримінальної справи уточнюється, що розслідування ведеться "за фактом неналежного виконання посадовими особами Державної архітектурно-будівельної інспекції, КМДА і Міністерства культури своїх службових обов'язків і видачі дозвільних документів на будівництво на земельних ділянках з порушеннями містобудівного законодавства та законодавства про охорону культурної спадщини".