» Суд залишив під вартою підозрюваного у замаху на життя адвоката

07 липень 2022, Четвер, 11:19

Суд залишив під вартою підозрюваного у замаху на життя адвоката

18 Листопада 2019г.
Суд

15 листопада 2019 року слідчим суддею Галицького районного суду міста Львова обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою мешканцю Стрия, який підозрюються у замаху на вбивство київського адвоката, тобто, у вчиненні злочину, передбаченого частиною третьою статті 27, частиною першою статті 14, пунктом 11 частини першої статті 115 (умисне вбивство, вчинене на замовлення) Кримінального кодексу України, повідомляє портал судової влади України.

Дані рішення слідчим суддею було прийняте з огляду на доведеність обґрунтованої підозри особи у вчиненні злочину, наявність передбачених КПК України ризиків невиконання процесуальних обов’язків.

Згідно даних органу досудового розслідування встановлено, що на початку жовтня правоохоронці отримали інформацію про підготовку замовного вбивства та пошук кілера для ліквідації жертви. Під час її відпрацювання було встановлено особу майбутньої жертви, організатора злочину та безпосередньо виконавця.

Організатором виявився мешканець Львівщини. Переслідуючи корисливі мотиви, він підшукав виконавця злочину та пообіцяв заплатити за вбивство керівника адвокатського бюро 7 тисяч доларів США. Смерть адвоката давала можливість фігурантові заволодіти його майном.

13 листопада правоохоронці провели інсценування особливо тяжкого злочину. Організатор отримав фото з місця вбивства як доказ виконаного «завдання». А у четвер, 14 листопада його затримали під час передачі виконавцю частини від обіцяної винагороди – 49 тисяч гривень.

Підозрюваному у вчиненні інкримінованого злочину загрожує покарання у виді позбавлення на строк від 10 до 15 років або довічне ув’язнення