» Рівненський апеляційний суд визнав Артема Ситника винним у корупції

30 червень 2022, Четвер, 20:09

Рівненський апеляційний суд визнав Артема Ситника винним у корупції

13 Грудня 2019г.
Фото: НАБУ
Фото: НАБУ

Рівненський апеляційний суд 13 грудня 2019 року визнав винним директора Національного антикоруційного бюро України Артема Ситника у корупції.Відповідну постанову суду опублікував у телеграм-каналі депутат Верховної Ради від партії "Слуга народу" Олександр Дубінський, передає Резонанс.

- Цілий день у п’ятницю 13 грудня 2019 року я чекав, коли ж флагман чесної та непідкупної журналістики «Українська правда» та псевдо-громадська організація «Центр протидії корупції», нарешті, повідомлять, що Рівненський апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу директора НАБУ Артема Ситника й залишив у силі постанову Сарненського районного суду Рівненської області від 6 вересня 2019 року, якою Ситник був визнаний корупціонером. З 14 грудня 2019 року Ситник не має права обіймати будь-які посади на державній службі впродовж року. Але флагман чесної та непідкупної журналістики та псевдо-громадська організація «Центр протидії корупції» так і не повідомили про цю подію, - написав у соцмережі журналіст Володимир Бойко.

Сподіваюся, що основні випробування для НАБУ позаду, і надалі не виникатиме перешкод на шляху розслідувань фактів корупції, - заявив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник під час пресбрифінгу на тему «Нова хвиля реформ. Що чекає на антикорупційну екосистему?, - писав Резонанс.

Керівник антикорупційного Нацбюро 31 жовтня 2019 року заявив: "Після того як була зустріч з Президентом у травні, у мене і Холодницького, в середньому, кожні три дні оголошуємо комусь підозри. І це досить високопоставлені суб’єкти: і міністри, і заступники міністрів, члени парламенту, керівники відомств, судді і багато інших. Зараз дійсно момент істини". За словами Ситники, раніше НАБУ намагались знищити, або перетворити його на підконтрольний орган, "який не буде заважати політичній еліті здійснювати те, що вони здійснювали".